Bayern Mnichov domácí fotbalové dresy budou červené a bílé pouze v budoucnu

Write By: jz2015boss Published In: Dres Fotbalové Kluby Created Date: 2018-11-27 Hits: 102 Comment: 0
Bayern Mnichov domácí fotbalové dresy budou červené a bílé pouze v budoucnu

Fotbalové dresy Levně,Fotbalové dresy Bayern Mnichov 2018/19,Dětský Fotbalový dres Bayern Mnichov

V uplynulých měsících fanoušci z Bayernu Mnichova protestovali proti domácímu klubu, který kombinoval tradiční červenou a bílou barvu s různými barvami, jako je námořnictvo. Nyní FC Bayern Mnichov oznámil, že jejich domácí sady budou v budoucnu pouze červené a bílé. Fotbalové dresy Levně na prodej internetový obchod.

Nyní podle klubového prohlášení probíhají v posledních týdnech otevřené a konstruktivní diskuse mezi panem Bayernem a zástupci fanoušků na téma barvy klubů. Tato jednání vedla k vzájemné dohodě. Také si můžete koupit Fotbalové dresy Bayern Mnichov 2018/19 v našem obchodě.

Bayern Mnichov vysvětluje: "Bayern Mnichov je v rozhovoru s představiteli fanoušků o používání klubových barev v soupravách, fanoušci představují dárky důležitým znakem identity se svým klubem." Bayern Mnichov tak oznámil, že v budoucnu budou mít pouze tradiční kluby barvy červené a bílé budou použity v oficiálním oblečení - to je domácí sada obsahující košili, šortky a ponožky. " Dětský Fotbalový dres Bayern Mnichov s vysokou kvalitou!

Bayern Munich fotbalové dresy domáci 2018-19

Leave A Comment

Captcha