Neymar odchází PSG zápas se zraněním stehna

Write By: jz2015boss Published In: Dres Fotbalové Kluby Created Date: 2018-12-03 Hits: 6 Comment: 0

Fotbalové dresy Paris Saint-Germain 2018/19,Fotbalový dres Neymar,Fotbalové dresy Levně

Neymar byl vyloučen z hřiště 2-2 v Paříži Saint-Germain s Bordeaux, zatímco francouzští mistři ztratili perfektní 100 procent Ligue 1 rekord. Fotbalové dresy Paris Saint-Germain 2018/19 na prodej on-line obchod.

Neymar vsadil Pařížané 1: 0 v prvním poločasu, ale musel odkousat s úderem slabiny 30 minut, aby šli do druhého období. Také si můžete koupit Fotbalový dres Neymar, abyste ukázali svou podporu.

26-letý křídel se v této sezoně potýká s zraněními, když byl před dvěma týdny vyvezen v Milton Keynes šest minut do přátelství s Brazílií proti Kamerunu. Fotbalové dresy Levně s vysokou kvalitou!

Neymar je klíčovým mužem PSG v této sezóně a dosud dosáhl 11 gólů ve 12 zápasech Ligue 1. PSG nedosáhla v Ligue 1 vítězství zápasů poprvé v této sezoně, přičemž si udržel dokonalý rekord ve výši 100 procent ve 14 zápasech.