Pep Guardiola: Manchester City musí vyhrát všechny hry, aby si udržel titul

Write By: jz2015boss Published In: Dres Fotbalové Kluby Created Date: 2019-04-15 Hits: 33 Comment: 0
Pep Guardiola: Manchester City musí vyhrát všechny hry, aby si udržel titul

Fotbalové Dresy Levně,Fotbalové Dresy Levně Manchester City

Pep Guardiola věří, že Manchester City bude muset vyhrát svých zbývajících pět Premier League, pokud si budou udržet titul příští měsíc poté, co sledují jeho tým udržet tlak na Liverpool s devátým po sobě jdoucím vítězstvím. Fotbalové Dresy Levně na prodej online obchod.

Návrat šampionů na vrchol stolu se prodloužil jen na několik hodin v neděli, než Liverpool přešel na vrchol s vítězstvím proti Chelsea. Město ulehčilo své vlastní vítězství v Crystal Palace, aby zmírnilo veškeré úzkosti vyvolané vzácnou porážkou proti Tottenhamu v první etapě jejich čtvrtfinále Champions League, přičemž jejich dominance v jižním Londýně hrozila jen na krátkou dobu poblíž konce. Fotbalové Dresy Levně Manchester City si můžete také zakoupit.

„Budeme muset vyhrát každou hru, pokud chceme vytvořit tituly back-to-back, víme, že a hráči to dokázali. Měsíc v Premier League jsme věděli, že je téměř nemožné… ne, možné, ale velmi obtížné, vyhrát titul, pokud bychom se vzdali bodů. Hráli jsme s neuvěřitelnou osobností ve všech hrách, včetně her Ligy mistrů.

 

Leave A Comment

Captcha