Tottenham Hotspur se vrátil na druhé místo v Premier League

Write By: jz2015boss Published In: Dres Fotbalové Kluby Created Date: 2019-01-02 Hits: 78 Comment: 2
Tottenham Hotspur se vrátil na druhé místo v Premier League

Fotbalové dresy Levně,Fotbalové dresy Levně Tottenham Hotspur

Tottenham Hotspur se přesunul na druhé místo v tabulce Premier League s vítězstvím 3-0 v Cardiff City. Fotbalové dresy Levně na prodej internetový obchod.

Harry Kane otevřel bodování, když Sean Morrison pokus o clearance náhodně odešel z útočníka kolena ve třetí minutě. Nine minuty pozdnější, Christian Eriksen shromáždil centrum Son Heung-min a našel vlevo dole roh sítě. Také si můžete koupit Fotbalové dresy Levně Tottenham Hotspur, abyste ukázali svou podporu.

Son přidal třetinu třetího Spursa, který v 26. minutě mítil přes Neil Etheridge a do stejného koutku z Kaneho průsmyku. Cardiffova nejlepší šance na zápas padla do týmu Junior Hoilett, ale jeho přímý náskok směřoval přímo k Hugovi Llorisovi.

Spurs má nyní 48 bodů, což je více než třetí místo Manchester City, které ve čtvrtek hostí liga Liverpool.

 

Comments

Created By 2019-06-24 14:40:45 Posted By olireqeh Comment Link
http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Amoxicillin Purchase <a href="http://mewkid.net/buy-amoxicillin/">Amoxicillin No Prescription</a> klo.fpxa.trikotclub.com.fuf.as http://mewkid.net/buy-amoxicillin/
Created By 2019-06-24 14:19:56 Posted By elapoxarok Comment Link
http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Online <a href="http://mewkid.net/buy-amoxicillin/">Amoxicillin 500mg Capsules</a> gbu.gidw.trikotclub.com.edp.gd http://mewkid.net/buy-amoxicillin/

Leave A Comment

Captcha